Klasse: Openklasse1

Uitslagen 11 oktober 2020

Nr Zeilnr Naam Klasse Punten 7 8 9 10
Totaal: 14
1
NED
515
Hans Naus
Solo 4
1
(2)
2
1
2
NED
1448
Wim Kruiskamp
RSAero 6
4
1
1
(5)
3
NED
165352
Pieter Gevers
Laser 7
2
3
(4)
2
4
NED
40119
Gwen Veenendaal
Laser 9
3
(4)
3
3
5
NED
10000001
Martijn Rieter
Laser 14
(6)
5
5
4
6
NED
10012
Gudrun Peijnenburg
Laser 17
5
(6)
6
6
7
NED
166560
Martijn van Dijjk
Laser 45
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
181369
Jasper Leerssen
Laser 45
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
186375
Erik-Jan Swets
Laser 45
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
201053
Paul Passier
Laser 45
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
12181699
Gwen Veenendaal
Laser 45
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
625
Ronald Tabaksblad
RSvareo 45
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
520
Peter de Winter
Solo 45
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
1201
Manon Woesik
Solo 45
(dns)
dns
dns
dns
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd
 
ZW Zeilwedstrijden programma, 5.00.07.01
Copyright 2018-2020, Gerhard Bouma, Offingawier, NL
Publicatiedatum: 12-10-2020 09:58
Voor info over ZW:

Klasse: Openklasse2

Uitslagen 11 oktober 2020

Nr Zeilnr Naam Klasse Punten 7 8 9 10
Totaal: 6
1
NED
1153
Maarten Mortier
Skiff 3
(2)
1
1
1
2
NED
1024
Paul Passier
Skiff 6
(3)
2
2
2
3
NED
2259
Wim van Acht
Schakel 7
1
(3)
3
3
4
NED
47522
Thijs Michielsen
420 21
(dns)
dns
dns
dns
4
NED
2376
Juul Berends
laser2000 21
(dns)
dns
dns
dns
4
NED
1190
Maurice Mulders
Skiff 21
(dns)
dns
dns
dns
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd
 
ZW Zeilwedstrijden programma, 5.00.07.01
Copyright 2018-2020, Gerhard Bouma, Offingawier, NL
Publicatiedatum: 12-10-2020 09:58
Voor info over ZW:

Klasse: Optimist

Uitslagen 11 oktober 2020

Nr Zeilnr Naam Punten 7 8 9 10
Totaal: 20
1
NED
3008
Hidde Vader
3
(1)
1
1
1
2
NED
1616
Simon Peijnenburg
6
(3)
2
2
2
3
NED
1004
Ties Niessen
8
2
(3)
3
3
4
NED
10
Tjibbe Vrehen
12
(5)
4
4
4
5
NED
1000
Bart van Hulten
15
(6)
5
5
5
6
NED
5
Annemarie Rieter
46
4
(dnf)
dns
dns
7
NED
2
Hidde Schmitz
63
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
3
Eline Swets
63
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
4
Jelle Feenstra
63
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
11
Quirine Romeijn
63
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
15
Rasmus Romeijn
63
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
100
Femme Strengers
63
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
111
Finn Boer
63
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
1001
Rienk Strengers
63
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
1002
Cees Peeters
63
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
1003
Florence Paulus
63
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
2184
Jet van den Boom
63
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
2222
Rein Peters
63
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
3001
Valerie Paulus
63
(dns)
dns
dns
dns
7
NED
3231
Marijn Rhee
63
(dns)
dns
dns
dns
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd
 
ZW Zeilwedstrijden programma, 5.00.07.01
Copyright 2018-2020, Gerhard Bouma, Offingawier, NL
Publicatiedatum: 12-10-2020 15:09
Voor info over ZW:

Klasse: Splash

Uitslagen 11 oktober 2020

Nr Zeilnr Naam Punten 7 8 9 10
Totaal: 22
1
NED
1130
Thomas Mulders
3
1
(4)
1
1
2
NED
2513
Claire Seijbel
6
3
1
2
(6)
3
NED
537
Isa Klerks
9
(10)
3
4
2
4
NED
2696
Lucas van Griensven
12
2
(6)
6
4
5
NED
1641
Kim van der Maaden
12
(5)
2
5
5
6
NED
2676
Emile van Griensven
17
7
7
(8)
3
7
NED
2667
Julian Vos
19
(8)
8
3
8
8
NED
2113
Anne Vader
19
4
5
(11)
10
9
NED
1956
Bastiaan Sandbergen
20
6
(9)
7
7
10
NED
2411
Gijs Bruin
27
9
(10)
9
9
11
NED
2
Hidde Schmitz
33
(12)
12
10
11
12
NED
375
Merel Waardenburg
34
11
11
(12)
12
13
NED
3
Eline Swets
69
(dns)
dns
dns
dns
13
NED
17
Jelle Feenstra
69
(dns)
dns
dns
dns
13
NED
28
Kim van de Maaden
69
(dns)
dns
dns
dns
13
NED
1743
Jet Kamphuis
69
(dns)
dns
dns
dns
13
NED
2072
Roos Gevers
69
(dns)
dns
dns
dns
13
NED
2710
Thymen van Beek
69
(dns)
dns
dns
dns
13
NED
12000
Erik Jan Swets
69
(dns)
dns
dns
dns
13
NED
13000
Lara Hoogen
69
(dns)
dns
dns
dns
13
NED
14000
Luuk Hoogen
69
(dns)
dns
dns
dns
13
NED
120000
Roos Weijman
69
(dns)
dns
dns
dns
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd
 
ZW Zeilwedstrijden programma, 5.00.07.01
Copyright 2018-2020, Gerhard Bouma, Offingawier, NL
Publicatiedatum: 12-10-2020 09:58
Voor info over ZW:

Klasse: Ojol

Uitslagen 11 oktober 2020

Nr Zeilnr Naam Punten 7 8 9 10
Totaal: 10
1
NED
549
Rob Wapenaar
3
1
1
1
(2)
2
NED
513
Max Visser
7
3
2
2
(4)
3
NED
618
Wim Bech
9
(6)
3
5
1
4
NED
522
Mike Huiskamp
10
2
4
4
(5)
5
NED
16
Joep ten Brink
10
4
(5)
3
3
6
NED
500
Peter Elemans
18
5
(8)
6
7
7
NED
503
Roline Huiskamp
19
(7)
6
7
6
8
NED
597
Maurice Gerards
24
(9)
7
9
8
9
NED
650
Wim van der Wal
26
8
9
(10)
9
10
NED
611
Fred Donk-Linschoten
28
(10)
10
8
10
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd
 
ZW Zeilwedstrijden programma, 5.00.07.01
Copyright 2018-2020, Gerhard Bouma, Offingawier, NL
Publicatiedatum: 12-10-2020 09:58
Voor info over ZW:

Klasse: Splash

WVP Clubwedstrijden 2020

Nr Zeilnr Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Totaal: 22
1
NED
1130
Thomas Mulders
10
1
1
(9)
1
2
2
1
(4)
1
1
2
NED
2513
Claire Seijbel
26
4
5
(12)
2
5
4
3
1
2
(6)
3
NED
2696
Lucas van Griensven
29
3
2
(11)
5
4
3
2
(6)
6
4
4
NED
537
Isa Klerks
42
6
7
(15)
7
3
(12)
10
3
4
2
5
NED
1641
Kim van der Maaden
44
(dnc)
(dnc)
1
10
7
5
5
2
5
5
6
NED
2676
Emile van Griensven
49
(dnc)
(dnc)
1
3
6
11
7
7
8
3
7
NED
2667
Julian Vos
56
5
9
(13)
6
(11)
9
8
8
3
8
8
NED
2113
Anne Vader
60
8
3
(14)
11
(13)
8
4
5
11
10
9
NED
2411
Gijs Bruin
66
7
8
(17)
8
9
7
9
(10)
9
9
10
NED
2710
Thymen van Beek
68
2
4
10
4
1
1
(dns)
(dns)
dns
dns
11
NED
1956
Bastiaan Sandbergen
79
(dnc)
(dnc)
1
9
14
dnf
6
9
7
7
12
NED
375
Merel Waardenburg
91
11
12
(19)
(14)
8
14
11
11
12
12
13
NED
2
Hidde Schmitz
106
(dnc)
(dnc)
dnc
13
12
13
12
12
10
11
14
NED
28
Kim van de Maaden
131
10
6
18
(dns)
(dns)
5
dns
dns
dns
dns
15
NED
1743
Jet Kamphuis
147
(dnc)
(dnc)
dnc
12
10
10
dns
dns
dns
dns
16
NED
13000
Lara Hoogen
149
(dnc)
(dnc)
1
15
15
dns
dns
dns
dns
dns
17
NED
2072
Roos Gevers
150
9
10
16
(dns)
(dns)
dns
dns
dns
dns
dns
18
NED
17
Jelle Feenstra
165
(dnc)
(dnc)
1
dns
dns
dns
dns
dns
dns
dns
18
NED
12000
Erik Jan Swets
165
(dnc)
(dnc)
1
dns
dns
dns
dns
dns
dns
dns
18
NED
14000
Luuk Hoogen
165
(dnc)
(dnc)
1
dns
dns
dns
dns
dns
dns
dns
18
NED
120000
Roos Weijman
165
(dnc)
(dnc)
1
dns
dnf
dns
dns
dns
dns
dns
22
NED
3
Eline Swets
172
(dnf)
11
(dns)
dns
dns
dns
dns
dns
dns
dns
Punten houden rekening met 2 aftrekwedstrijden
 
ZW Zeilwedstrijden programma, 5.00.07.01
Copyright 2018-2020, Gerhard Bouma, Offingawier, NL
Publicatiedatum: 12-10-2020 10:03
Voor info over ZW:

 

 

Contact

Telefoon (tijdens openingstijden)
073 - 6147884

Bezoekadres:
WV de Pettelaer
Zuiderstrandweg 1
5216 HH 's-Hertogenbosch

Postadres: 
WV de Pettelaer
Postbus 5015
5201 GA ´s-Hertogenbosch

 

 

Routebeschrijving

WVP ligt in een beschermd natuurgebied; parkeren bij WVP is alleen toegestaan voor leden, cursisten, deelnemers aan wedstrijden en voor het brengen van boten en materialen.

Routebeschrijving en uitleg parkeren

 

 

 

Locatie

Social media

Facebook: WV de Pettelaer